DUK

Dažniausiai užduodami klausimai apie mus, mūsų platinamus produktus bei paslaugas.

Kokie Dentsply Sirona implantai turi Osseospeed® paviršių?

AstraTech® EV, Primetaper ® EV, Omnitaper® EV. Kaip tariant, visa EV Family.

Kuo yra ypatingas Osseospeed® paviršius?

Osseospeed® implanto paviršius yra unikalus tuo, kad paviršiaus makro ir mikro porėtumas sukuriamas smėliuojant titano pudra bei ėsdinant hidrofluoro rūgštimi. Būtent unikalus smėliavimas titano dalelėmis apsaugo titano paviršių nuo užteršimo šalutiniais produktais, mažinančiais osteointegracijos potencialą. Siekiant sukurti mikroporėtumą ir padidinti paviršiaus plotą, papildomai paviršius ėsdinamas hidrofluoro rūgštimi. Būtent hidrofluoro rūgštis nuo porėto titano paviršiaus lengvai nuplaunama, kas užtikrina paviršiaus švarą, o dėl rūgšties poveikio paviršiuje susidarę aktyvūs fluoro jonai gerina osteointegraciją ir gijimą. Moksliškai yra įrodyta teigiama Osseospeed® paviršiaus įtaka implanto biosuderinamumui, greitesnei osteogenezei bei vaskuliarizacijai. Šie procesai lemia greitesnę bei efektyvesnę implanto osteointegraciją.

Kas lemia kraštinio kaulo stabilumą?

Kraštinio kaulo stabilumą aplink implantą lemia keli faktoriai. Visų pirma, moksliniai tyrimai rodo Osseospeed® paviršiaus pranašumą lyginant su kitų gamintojų dantų implantais. Kokybiška osteointegracija, didelis implanto-kaulo jungties santykis ir implanto paviršiaus biosuderinamumas lemia kokybišką gijimo procesą ir ilgalaikį implanto-kaulo jungties stabilumą. Kraštinio kaulo stabilumui aplink implantą ne mažiau svarbi atramos ir implanto jungtis. EV jungtis – tai ilgamečių tyrimų bei bandymų rezultatas, kuris garantuoja:

  • Stabilumą – vienas iš kertinių aspektų kuriant šią jungtį buvo mikrojudesių prevencija. Dėl unikalios konstrukcijos, krūvis kramtymo metu paskirstomas taip, kad apkraunama giliai kaule esanti implanto dalis, taip apsaugant aplinkinius audinius nuo mikrojudesių.
  • Sandarumą – dėl unikalios dvigubo sandarumo technologijos nepaliekama terpė bakterijoms. Implanto vidus yra atskiriamas ir užsandarinamas nuo išorės faktorių tokiu būdu iki minimumo sumažinama infekcijos rizika.
  • Ilgaamžiškumą – jokių mikrojudesių, 100 % sandarumas yra mūsų sėkmės receptas. Implantai sukurti taip, kad tarnautų pacientui visą gyvenimą.
Kas yra „EV Family“?

Evolution (EV) tai Dentsply Sirona kompanijos sukurta ir patentuota naujos kartos implanto-atramos jungtis. Itin tiksli kintančios platformos vidinės jungties geometrija užtikrina ilgalaikį sandarumą, atsparumą ir protezavimo preciziką. Ši mokslu ir inovacijomis grįsta jungtis naudojama Astra Tech®, Primetaper® ir Omnitaper® dantų implantams. Visos trys šių švediškų implantų sistemos turi tą pačią protezavimo platformą ir sudaro EV Family.

Kiek laiko DS dantų implantai yra rinkoje?

Dentsply Sirona dantų implantai rinkoje jau beveik 40 metų. Pirmieji Dentsply Sirona dantų implantai AstraTech® buvo pradėti naudoti Švedijoje, 1985-aisiais metais.

Kuo ypatingas DS Primetaper® dizainas?

Tai - universalus ir visoms klinikinėms situacijos pritaikytas dantų implantas. Unikalus implanto kūno dizainas leidžia tolygiai paskirstyti krūvį implantacijos metu, todėl nesiformuoja perkrovos aplinkiniame kaule. Kintančio sriegio implanto dizainas, implantacijos metu užtikrina implanto ložės prasriegimą, kaulo kondensavimą ir kraštinio kaulo stabilumą.

Kuo ypatingas DS Omnitaper® dizainas?

Omnitaper® - implantas skirtas panaudoti vienmomečių implantacijų metu, kuomet reikalingos implanto kaulą kondensuojančios savybės. Implanto viršūninio trečdalio dizainas suprojektuotas kaulo kondensavimui ir implanto stabilizavimui esant ektremalioms sąlygoms. Implanto kaklelis neturi įtempius kaule kuriančių savybių, ir pirminis implanto stabilumas sukuriamas ne kortikaliniame, o spongioziniame kaule, dėl ko išlieka ilgalaikis kraštinio kaulo stabilumas aplink implantą. 

Kokie yra EV jungties privalumai?

EV jungtis yra esminis faktorius kraštinio kaulo stabilumui bei protezo konstrukcijų ir implanto kaklelio lūžio prevencijai. Todėl Dentsply Sirona jau nuo 1985 metų ypatingą dėmesį skiria būtent jungties preciziškumui ir stabilizavimui. EV jungtis tai ilgamečių tyrimų bei klinikine praktika grįstas rezultatas, kuris garantuoja:

  • Stabilumą – vienas iš kertinių aspektų kuriant šią jungtį buvo mikrojudesių prevencija. Dėl unikalios konstrukcijos, krūvis kramtymo metu paskirstomas taip, kad apkraunama giliai kaule esanti implanto dalis, taip apsaugant aplinkinius audinius nuo mikrojudesių.
  • Sandarumą – dėl unikalios dvigubo sandarumo technologijos nepaliekama terpė bakterijoms. Implanto vidus yra atskiriamas ir užsandarinamas nuo išorės faktorių tokiu būdu iki minimumo sumažinama infekcijos rizika.
  • Ilgaamžiškumą – jokių mikrojudesių, 100 % sandarumas yra mūsų sėkmės receptas. Implantai sukurti taip, kad tarnautų pacientui visą gyvenimą.
Ar visi EV Family implantai (Astra Tech®, PrimeTaper®, OmniTaper®) turi tą pačią protezavimo platformą?

Tikrai taip, visi EV Family implantai gali būti naudojami ant tos pačios protezavimo platformos – tie patys instrumentai, ta pati protezavimo sistema. Tai„Dentsply Sirona sprendimas, kuris implanto procedūrą daro efektyvesnę, lengvesnę bei kainuojančią mažesnius kaštus, lyginant su konkurentais rinkoje.

Kokie yra multi-unit atramų išskirtinimai?

Kampinės multi – unit atramos pasižymi geometriją sustiprinančia konstrukcija, kuri leidžia išvengti tokių komplikacijų kaip: sriegio prasisukimas, varžtelio lūžimas. Kampinės multi – unit atramos, priešingai nei kitų gamintojų, yra sudarytos iš 2 dalių, kas palengvina atramos fiksavimą prie implanto ir leidžia susikurti didesnę atramų aukščių įvairovę (1.5, 2.5, 3.5, 4.5).

Kuo ypatingi Ossix produktai?

Ossix produktai pasižymi osteoinduktyviomis savybėmis, sklandžiai osifikuojasi, neturi jokios pakaitalo migracijos bei nereikalauja papildomo tvirtinimo – tik siūlų ir minkštųjų audinių.

Kur gaminami šie implantai?

Visi EV Family implantai (AstraTech®, PrimeTaper®, OmniTaper®) yra gaminami Švedijoje.

Kas yra GLYMATRIXTM technologija?

GLYMATRIXTM technologija yra pagrįsta natūraliu biocheminiu procesu, vadinamu glikacija. Glikacijos proceso metu gliukozė prisijungia prie kolageno molekulių ir tokiu būdu suriša kolageno skaidulas į vientisą tinklą. Taip suformuojama tinklinis kolageno skaidulų pluoštas. GLYMATRIXTM technologijos dėka sukuriamas modernus kolageno bio-karkasas, kuris idealiai tinka reguliuojamai audinių regeneracijai. 

Ar reikalinga papildoma Ossix® regeneracinių medžiagų fiksacija?

Ossix regeneracinės medžiagos nereikalauja jokios papildomos fiksacijos. Esant dideliems kaulo defektams, kuomet reikalinga papildoma fiksacija, Ossix Volumax® ir Plus® gali papildomai būti fiksuojami antkauline siūle. 

Kur naudojama Ossix® Volumax?

Ossix® Volumax tinka minkštųjų audinių pastorinimui bei tarnauja kaip karkasas naujo kaulo susidaryme. Esant nedideliems kaulo defektams gali būti naudojamas vietoj kaulo pakaitalo. Be to, Ossix® Volumax yra tinkamas kaip barjerinė membrana atliekant reguliuojamą kaulo regeneraciją (GBR).

Koks yra Symbios® kaulo pakaitalo išskirtinumas?

Ksenogeninės kilmės kaulo pakaitalas pasižymintis dideliu makro ir mikro porėtumu (88-95%). Didelis porėtumas lemia geresnę augmentuoto kaulo vaskuliarizaciją (kraujagyslių tinklo formavimąsi), taip pat daugiau tūrio kaulo formavimuisi. Kaulo pakaitalo sudėty esantis apatitas suteikia stabilumo kaulo augmentatui, skatina naujo kaulo susidarymą. Taip pat suteikia kaulo pakaitalui osteokonduktyvumo ir osteoinduktyvumo. 

Kaulo pakaitalo paviršiaus šiurkšumas lemia geresnę ląstelių adheziją, hidravus kaulo pakaitalą granulės gerai sukimba, išlaiko vienalytę struktūrą. Tai apsaugo nuo kaulo pakaitalo migracijos gyjimo proceso metu.